Kalendārs

novembris 2017
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
30/10/2017 31/10/2017 01/11/2017 02/11/2017 03/11/2017 04/11/2017 05/11/2017
06/11/2017 07/11/2017 08/11/2017 09/11/2017 10/11/2017 11/11/2017 12/11/2017
13/11/2017 14/11/2017 15/11/2017 16/11/2017 17/11/2017 18/11/2017 19/11/2017
20/11/2017 21/11/2017 22/11/2017 23/11/2017 24/11/2017 25/11/2017 26/11/2017
27/11/2017 28/11/2017 29/11/2017 30/11/2017 01/12/2017 02/12/2017 03/12/2017

Mācībās labākie skolēni

Mācību sasniegumi sākumskolā 2016./2017. mācību gadā

Mācību sasniegumi 5.-12.kl. 2016./2017.m.g.

Mācību sasniegumi sākumskolā 2015./2016.m.g.


Mācību sasniegumi 5.-12.kl. 2015./2016.m.g.

Valmieras 5.vidusskolas skolēni, kuriem 2014./2015.m.g.1.semestra vidējais vērtējumos ir 7,0 un vairāk. (5.-12.kl.)

Skolēnu sarakstu skatīt šeit.

Mācību sasniegumi 2014./2015.m.g. 1.semestris 1. – 4.klasēs

Skolēnu sarakstu skatīt šeit

 Mācību sasniegumi 2013./2014.m.g.1. – 4.klasēs 2. semestrī:

1.A klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise DulbergaDaniela Nikola ElstereGustavs LaumanisPaula LužinskaEvelīna Marta Trinkova Ralfs GrinbergsGinters LūsaLīva Emīlija MozuleAivita RižikovaDenis ŠeškjansSilvars Ritvars Malcenieks
1.B klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
  Nauris BrikmanisToms Krists CiguzisLaura Luīze JančevskaMelānija Eva SkriabaNiks Jānis KaļinovskisKristiāna Alise Šīrante Martins Traubergs
2.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Evelīna ČižinokaPēteris GailisMērija MeteneEtīna Emīlija SaulīteLaura Žirne Rinalds AntonsLizete Leontīne BērziņaDagmāra IvanovskaKrists Lāns Rojs Daniels LazarsKristija Karolīna PoleSonora VerovkinaNikola Zaiceva
3.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise Sendija ArājaLaura BaldiņaSamanta Kurpa  Kristaps BišsMarina LavrenovaInese NeimaneMilana PētersoneDinija PinkuleDaniela Kristiāna StraumeKarīna Virse Samanta Zirne
4.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Liene Mālniece Elīza Marta BuņķeKristiāna Kate ErģeDžeina Kitija KalīteEduards JanītisNikola ŅikitinaGustavs StikānsDāvis Žuravļevs

Mācību sasniegumi 2013./2014.m.g.1. – 4.klasēs 1. semestrī:

1.A klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise DulbergaDaniela Nikola ElstereGustavs LaumanisPaula LužinskaEvelīna Marta Trinkova Gerda Undīne ĒķeRalfs GrinbergsGinters LūsaLīva Emīlija MozuleLaura RastakaAivita RižikovaDenis ŠeškjansLinards VeideSilvars Ritvars Malcenieks
1.B klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Niks Jānis KaļinovskisKristiāna Alise Šīrante Nauris BrikmanisToms Krists CiguzisElizabete EglīteLaura Luīze JančevskaMelānija Eva SkriabaMartins TraubergsDāvids VoitehovskisEmīls Reinis Zariņš
2.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Pēteris GailisKrists LānsMērija MeteneEtīna Emīlija SaulīteLaura Žirne Rinalds AntonsLizete Leontīne BērziņaEvelīna ČižinokaHerberts Vilhelms FimbauersSabīne Marta GavareDagmāra IvanovskaLaine KļaviņaRojs Daniels LazarsKristija Karolīna PoleSabīne Elizabete SemeņjukaViktorija SmirnovaNiks Raivo ŠulcsOskars VeipsSonora VerovkinaNikola Zaiceva
3.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Alise Sendija ArājaLaura BaldiņaMarina LavrenovaDinija PinkuleSamanta Zirne Laura Luīze BirzgaleKristaps BišsSamanta KurpaInese NeimaneMilana PētersoneDaniela Kristiāna StraumeEndijs ŠapīrovsKarīna VirseKristaps Vingris
4.klase
Ar izcilām sekmēm mācībās Ar labām un teicamām sekmēm mācībās
Džeina Kitija KalīteLiene Mālniece Elīza Marta BuņķeKristiāna Kate ErģeEduards JanītisNikola ŅikitinaGustavs StikānsDaniels UlpeDāvis Žuravļevs

Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2013./2014.m.g. gadā

Vieta Skolēna vārds, uzvārds Klase Vidējā atzīme
 1. Arita Sukure 5.a 9,4
 2. Loreta Anna Brence 5.a 9,1
 2. Amanda Purcena 10.a 9,1
 3. Inga Pīre 12.a 9,0
 4. Kristīne Deruma 9.a 8,9
 4. Elza Medne 12.a 8,9
 5. Margarita Mikalukste 5.a 8,8
 6. Ance Luīze Apsīte 5.a 8,7
 6. Gustavs Māziņš 6.a 8,7
 7. Viktorija Ščepetova 6.a 8,6
 7. Ernests Klāvs Losičs 5.a 8,6
 7. Alberts Edgars Bērziņš 6.a 8,6
 7. Agnese Skriaba 6.a 8,6
 7. Signe Volkoviča 12.b 8,6
 8. Amanda Dana Jase 5.a 8,5
 8. Alise Dvarele 6.a 8,5
 8. Anete Grīviņa 10.b 8,5
 8. Dāvis Ābols 12.a 8,5
 8. Gundega Pēkšēna 12.b 8,5
 9. Roberts Saulītis 5.a 8,3
 9. Uldis Bērziņš 11.a 8,3
 10. Markuss Artis Kozlovs 5.a 8,2

Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2013./2014.m.g.1.semestris

vieta skolēna vārds, uzvārds klase vidējā atzīme
1. Arita Sukure 5.a 9,4
2. Loreta Anna Brence 5.a 9,2
3.-4. Ance Luīze Apsīte 5.a 9,0
3.-4. Amanda Purcena 10.a 9,0
5. Gustavs Māziņš 6.a 8,9
6.-8. Elza Medne 12.a 8,8
6.-8. Inga Pīre 12.a 8,8
6.-8. Viktorija Ščepetova 6.a 8,8
9. Alise Dvarele 6.a 8,64
10. Markuss Artis Kozlovs 5.a 8,6
10. Ernests Klāvs Losičs 5.a 8,6

 TOP 10

Valmieras 5.vidusskolas labākie (5.-12.kl.) 2012./2013.m.g.1.semestris

vieta Skolēna vārds,   uzvārds klase Vidējā atzīme
1. Amanda Purcena 9.a 9,07
2. Viktorija Ščepetova 5.a 8,91
3. Roberta Solovjova 6.a 8,86
4.-6. Alberts Edgars   Bērziņš 5.a 8,73
4.-6. Gustavs Māziņš 5.a 8,73
4.-6. Ieva Neļķe 7.a 8,73
7. Inga Pīre 11.a 8,69
8. Elza Medne 11.a 8,63
9. Signe Volkoviča 11.b 8,61
10. Kristīne Deruma 8.a 8,53
10. Gundega Pēkšēna 11.b 8,53
  • Latviešu valoda

Čivināt