Kalendārs

novembris 2017
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
30/10/2017 31/10/2017 01/11/2017 02/11/2017 03/11/2017 04/11/2017 05/11/2017
06/11/2017 07/11/2017 08/11/2017 09/11/2017 10/11/2017 11/11/2017 12/11/2017
13/11/2017 14/11/2017 15/11/2017 16/11/2017 17/11/2017 18/11/2017 19/11/2017
20/11/2017 21/11/2017 22/11/2017 23/11/2017 24/11/2017 25/11/2017 26/11/2017
27/11/2017 28/11/2017 29/11/2017 30/11/2017 01/12/2017 02/12/2017 03/12/2017

Monthly Archives: jūnijs 2012

Valmieras pilsētas pašvaldība apbalvo par teicamām sekmēm mācību darbā

31.maijā Valmieras Izglītības pārvalde un Valmieras pilsētas pašvaldības deputāti sveica tos skolēnus, kas mācību gadu beiguši ar labām un teicamām sekmēm, pateicībā pasniedzot naudas balvas.
Apbalvojumu saņem gadījumos, kad skolēnam semestra vai mācību gada gala vērtējumā visos mācību priekšmetos vidējā atzīme ir robežās no 8,5 ballēm līdz 10 ballēm un nevienā mācību priekšmetā gala vērtējums nav zemāks par 6 ballēm. Apbalvojamos izvērtējot, tiek ņemts vērā, vai audzēknim nav neattaisnoti mācību stundu kavējumi, kā arī būtiski- vai skolēns aktīvi līdzdarbojas skolas dzīvē un piedalās vismaz vienā interešu un/vai profesionālās ievirzes izglītības programmā. ( no portāla www.valmiera.lv)

No kreisās Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe, Amanda Purcena (8.a kl.), Megija Enžela Smirnova, Brenda Skārleta Brālēna,  (7.a kl.), Ieva Neļķe (6.a kl.), Kristīne Deruma (7. a kl.), Roberta Solovjova, Erita Keita Krusta (5.a… Lasīt tālāk

Mācību sasniegumi 2011./2012.m.g. 1. – 4.klasēs

1.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās

Rute Nikola Ērgle

Heidija Krastiņa

Samanta Kurpa

Marina Lavrenova

Kristiāna Strtaume

Alise Sendija Arāja

Laura Baldiņa

Liene Balode

Laura Luīze Birzgale

Katrīna Gromova

Miķelis Kupčs

Robijs Lucavs

Inese Neimane

Dinija Pinkule

Megija Spikermane

Endijs Šapīrovs

Karīna Virse

2.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās

Džeina Kalīte

Liene Mālniece

Nikola Ņikitina

Gustavs Stikāns

Viktorija Bērziņa

Elīza Marta Buņķe

Kristiāna Kate Erģe

Eduards Janītis

Andris Jeremējevs

Džulians Lapsa

Īrisa Savele

Daniels Ulpe

Declans Augusts Makgilivrejs Priedkalns

Dāvis Žuravļevs

3.klase

Ar izcilām sekmēm mācībās

Ar labām un teicamām sekmēm mācībās

Ance Luīze Apsīte

Loreta Anna Brence

Amanda Dana Jase

Markuss Artis Kozlovs

Roberts Saulītis

Arita Sukure

Reinis Dulbrgs

Tīna Jančevska

Kitija Kartenbeka

Paula Krastiņa

Ralfs Logačevs

Ernests Klāvs… Lasīt tālāk

  • Latviešu valoda

Čivināt